Šogad Lielās talkas dienā vairāki desmiti mūsu talkotāju bija pulcējušies Karostā, lai sakoptu Lāčplēša dārza atpūtas zonu. Liepājas partijas biedri piedalījās košumdobes veidošanā, kā arī ar krāsu atsvaidzināja soliņus, sagrāba pērnās lapas, nolauztos zarus un dažādus pēc ziemas sakrājušos atkritumus un arī sadzīves gružus.

Talkotāji piedalījās veco koku celmu izrakšanā un atbilstoši sagatavotajam košumdobes projektam un dārznieces vadībā stādīja dažādu daudzgadīgo krūmu stādus - spirejas, klinšrozītes, tūjas, pacipreses, jasmīnu, arī ziedošos augus - astilbes, pīpenes u.c. Kopumā vairāk nekā 100 dažādu stādu!

Talku vadīja Liepājas partijas priekšsēdētāja vietnieks Gunars Ansins. Viņš uzsvēra, ka šis ir otrais gads, kopš partijas biedri talko Karostā. Pagājušajā gadā Liepājas partijas biedri kopīgi strādāja, lai sakoptu kanālmalu jeb, tā saukto, Karostas promenādi, uzstādīja soliņu un veica dažādus tīrīšanas darbus. Tāpēc pēc šogad veiktajiem darbiem prieks ir dubults, jo līdz ar pašvaldības realizēto apgaismojuma projektu, bērnu laukuma izveidi un citiem labiekārtojumiem Lāčplēša dārzs un tā apkārtne ir izveidojusies par skaistu un mājīgu pilsētas daļu.

Paldies visiem, kas piedalījās, lai Liepāja kļūtu skaistāka!

Atpakaļ