Vēsture

Liepājas partija ir labēja reģionāla partija, kuras galvenais mērķis – strādāt Liepājas un liepājnieku labā, neiesaistoties lielajās politiskajās spēlēs un intrigās. Liepājas partiju 2004. gada 14. decembrī dibināja vairāk nekā 300 liepājnieku, kuri vēlas saglabāt stabilitāti pilsētas attīstībā un veidot savas pilsētas nākotni paši – tā, lai Liepājā labi justos ikviens liepājnieks – no mazuļa līdz sirmgalvim. 
 
Viens no partijas dibināšanas iemesliem – valsts un lielo partiju neskaidrā attieksme pret reģionālo politiku, precīzāk sakot – tās trūkums. Liepājas partija pamatnostādne ir sociāli un ekonomiski atbildīga politika, kas vērsta uz visu pilsētas iedzīvotāju interešu aizstāvību.
 
Liepājas partijas dibinātāju kodols ir ikvienam liepājniekam zināmi ļaudis, kuri sevi jau pierādījuši darbos. Mēs solām darbu pilsētas labā nevis tikai sākt, bet gan turpināt iesākto, cenšoties sadarboties ar visiem progresīvajiem spēkiem, lai Liepājas nākotne nenonāktu radikālu, populistisku spēku rokās, bet saglabātu stabilitāti un virzību uz priekšu.
 
Aicinām mums pievienoties visus līdzīgi domājošos liepājniekus, kas vēlas paši noteikt savas pilsētas nākotni!

Atpakaļ