Jānis Vozņesenskis

Jānis Vozņesenskis, SIA “Liepājas Reģionālā slimnīca” Traumatoloģijas un ortopēdijas nodaļas traumatologs – ortopēds, dzimis 1988. gadā Jelgavā.
 
Studējis Rīgas Stradiņa universitātes Medicīnas fakultātē, savu profesionālo karjeru jau astoto gadu attīsta Liepājas Reģionālajā slimnīcā;
2018. gadā ieguvis titulu “Gada liepājnieks” par sirsnīgu un iejūtīgu attieksmi pret pacientiem;  
Agrāk brīvajā laikā nodarbojies ar peldēšanu un riteņbraukšanu,  bet tagad lielāko dzīves daļu aizņem pacienti un ģimene, kurā aug divi bērni. 

Gribu rūpēties par šo vietu un cilvēkiem

Esmu pārliecināts, ka pirmām kārtām mums ir jābūt labās savstarpējās attiecībās un jācenšas būt cilvēcīgiem. Es vienkārši mēģinu būt labs cilvēks. Un gribētu arī liepājnieku acīs būt tas cilvēks, kuram uzticas. Pie kura var atnākt izrunāties. Ja arī es pats visu nevarētu atrisināt, tad vismaz vēlētos palīdzēt problēmu atšķetināt. Tieši tā es saprotu savu deputāta jeb tautas kalpa misiju, kāpēc arī nolēmu pievienoties Liepājas partijai. 
Man patīk Liepāja, jo šeit izveidojusies tāda kā sava vietējā republika, salīdzinot ar pārējo Latviju un galvaspilsētu. Šeit tikai vajag būt īstam saimniekam – celies, ej un dari! Es gribu darīt! Gribu rūpēties par šo vidi, kura rūpējas par mani – sākot ar nomestu gružu pacelšanu sev apkārt un beidzot ar pilsētas nozīmes darbiem vai veselības aprūpes attīstības projektiem. 
Mēs ikviens veidojam šo pilsētu kā mūsu kopējo māju – ir tikai jādara, jārūpējas par mūsu kopējās mājas durvīm, sienām, logiem un visu pārējo. Uzskatu, ka pilsētu veido paši liepājnieki, bet pašvaldība organizē attīstības virzienu un sekmē izpildījumu.

Atpakaļ