Aivis Tints

Lai pilsētvide ir piemērota ikvienam, kam tuvs sports un veselīgs dzīvesveids

Aivis Tints ir liepājniekiem labi pazīstams ne tikai kā Futbola skolas direktors, bet kā profesionāls sportists – Latvijas Olimpiskās vienības dalībnieks kanoe airēšanā. Viņa dzīves moto: tūkstošs kilometru garais ceļojums vienmēr sākas ar vienu vienīgu pirmo soli. Veselīgs dzīvesveids, sports ikdienā un profesionālais sports – tā ir neatņemama Aivja dzīves sastāvdaļa, kam tagad nākusi klāt arī iesaistīšanās Liepājas partijā un kandidēšana vēlēšanās. 

Dzimis Liepājā un par sevi saka, ka ir liepājnieks līdz sirds dziļumiem. Turklāt ārpus Latvijas robežām vienmēr stādījies priekšā, ka pārstāv tieši Liepāju un tikai pēc tam paskaidrojis, ka tā ir pilsēta pie Baltijas jūras, ka ir no Latvijas. 

“Man kā liepājniekam pilsēta ir devusi ļoti daudz, lai es varētu sasniegt mērķus, kurus esmu sev izvirzījis. Liepāja man palīdzēja augt, pilnveidoties un attīstīt sportiskās iemaņas. Esmu piederīgs pilsētai un vienmēr bijis lepns, ka esmu liepājnieks. Liepāja man kā profesionālam sportistam ir daudz devusi, un šobrīd ir pienācis laiks dot pilsētai un liepājniekiem atpakaļ – tās ir manas zināšanas, pieredze, mani veiksmes stāsti un mani notikumi, kuri palīdzējuši man kļūt par to, kas esmu šobrīd,” saka Aivis Tints. 

Aivja pieredze ir saistīta ar sporta vidi – gan amatiersportu, gan profesionālo sportu. Šajās jomās jūtas pieredzējis un zinošs, tāpēc ir idejas, kā attīstīt pilsētvidi, lai tā būtu piemērotāka ikvienam, kam svarīgs veselīgs dzīvesveids un sports. “Man ir svarīgi ikvienam liepājniekam aiznest vēstījumu par kustību prieku un veselīgu dzīvesveidu. Turpmākajos gados mūsu komanda plāno attīstīt sporta infrastruktūru pilnvērtīgai treniņu un sacensību norisei jau esošajās sporta bāzēs – Laumas motokrosa trasē, Beberliņos ziemas peldēšanas sporta cienītājiem, Jūrmalas parka tenisa kortos, nodrošinot arī tenisa inventāra un kortu nomas iespējas. Pilnveidosim esošo vieglatlētikas infrastruktūru, uzbūvēsim slēgto futbola halli. Liepājai jākļūst par plaša mēroga ekstrēmo sporta veidu sacensību norises vietu!” ir pārliecināts Aivis.

Aivis Tints vairākkārt arī saņēmis balvu “Gada sportists” un atzīst, ka katrs apbalvojums vēl vairāk motivē un dod stimulu strādāt un nodot tālāk savu pieredzi un zināšanas. “Esmu pateicīgs Liepājai par atzinībām un par novērtējumiem, jo sportā atzinība tikai ceļ sportisko sacensību garu,” atzīst sportists.  

 

Atpakaļ