ZZS saglabā līderpozīcijas partiju reitingos

Partiju popularitātes augšgalā joprojām ir un Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) un Saskaņa, kuras ar vienādu reitingu dala pirmo vietu, liecina Latvijas faktu augustā veiktās aptaujas rezultāti.

 

Gan par Saskaņu, gan ZZS augustā būtu gatavi balsot 18,7% respondentu. Mēnesi iepriekš Saskaņas reitings bija 18,6%, līdz ar to mēneša laikā tas faktiski nav mainījies, savukārt ZZS atbalstītāju skaits ir mazliet pieaudzis - no 18,2% līdz 18,7%.

 

Trešo vietu saglabā nacionālā apvienība Visu Latvijai!-Tēvzemei un brīvībai/LNNK ar 7,5% atbalstu salīdzinājumā ar 7,1% popularitāti jūlijā. Tālāk seko Vienotība ar 5,8%, kas piedzīvojusi nelielu samazinājumu no 6,1% iepriekšējā mēnesī.

 

Deputāta Kaimiņa partijai KPV LV ir neliels atbalsta kritums - gatavību balsot par politisko spēku pauž 3,6%, salīdzinot ar 4,3% jūlijā. Jūnijā tās reitings bija 5,4%, savukārt maijā pēc dibināšanas kopsapulces tas bija 6,1%.

 

Latvijas Reģionu apvienībai un partijai "No sirds Latvijai" reitings ir saglabājies līdzīgs kā jūlijā, atbalstam veidojot apmēram 2% katrai no minētajām partijām.

Atpakaļ