Top Baltijā pirmais elektrokartinga centrs

Bijušā veikala "Māja" iekštelpās un pagalmā vasarā darbu sāks Baltijā pirmais elektrokartinga centrs.

 

Uzņēmums jau ir atvēris bērnu elektrokartingu halli Rīgā, tirdzniecības centrā "Rīga Plaza". Pateicoties tur gūtajai pieredzei Artis Daugins saskata milzu potenciālu  ko vērienīgāku realizēt arī Liepājā. Uzņēmums ir ieguvis arī LIAA eksporta un inovācijas balvu, kā arī Liepājas pašvaldības atbalstu 3500 eiro apmērā.
 
Kā informē Daugins, Liepāja būs pirmā vieta Baltijā, kur elektrokartingus varēs izbaudīt pilnā apmērā visas vecuma grupas kombinētajā kartinga hallē. Tas nozīmē, ka halle būs gan iekštelpu, gan ārtelpu. Kartingi būs pieejami visu cauru gadu, tādējādi Liepājas ziemas aktīvo izklaižu klāsts būs paplašināts ar vēl vienu piedāvājumu tūristiem un liepājniekiem. Iekštelpās būs pieejami 5 kartingi, bet kopā ar ārā trasi būs 8 braucamrīki. Ieguldījumus šajā kartingā veiks privātie investori.

Kartingu halles kopējā platība būs ap 2600 kvadrātmetriem. Visu trasi, tās aprīkojumu un kartingus izgatavo SIA "Blue Shock Race", elektrokartingu ražotājs Liepājā. Kartingu hallē būs vēl citas papildus izklaides iespējas, arī saistībā ar virtuālās 3D vides izklaidēm. Detalizētāku informāciju Daugins sola tuvāko divu mēnešu laikā.

Artis Daugins: "Šobrīd arī plānojam, ka jau no septembra varēs pieteikt bērnus kartinga treniņiem un jaunākajai paaudzei būs iespēja apgūt visa autosporta pamatus. Interesentiem iesakām jau laicīgi griezties pie "Blue Shock Race", lai pieteiktu vēlmi, lai var precīzāk plānot grupas un laika plānus. Tas būs kas pavisam jauns Liepājā, tāpēc aicinām būt atsaucīgiem un iesaistīties."

Kartinga halles atrašanās vieta Vecajā ostmalā 22 ir vispiemērotākā šādam projektam no dažādiem aspektiem. Šobrīd noslēgts nomas līgums uz 3 gadiem.

"Protams, ka arī ceram, ka elektrokartingi būs enkura spēlētājs šai ēkai un to 1–2 gadu laikā izdosies iedzīvināt pilnā apmērā. Ja ir aktīvi un darboties griboši interesenti ar idejām, kā likt šai ēkai atdzimt no jauna, droši ziņojiet par savām iniciatīvām," saka "Blue Shock Race" vadītājs.

Darba gaitā vairākas lietas, protams, var pamainīties, bet konceptuāli paredzams, ka trase būs no 150 - 250 metriem gara. Diezgan sarežģīta, bet pateicoties elektrokartinga tehnoloģiju priekšrocībām, iecerēts braucienus kartingu hallē padarīt par azartiskiem to dinamikas un jaudas dēļ.

Artis Daugins: "Ja ir kādi interesenti, kas vēlas šajā iniciatīvā iesaistīties ar dažādām ļoti racionāliem un saprotamiem priekšlikumiem (darbiem, idejām, finansējumu) droši griezieties pie "Blue Shock Race", info@blueshockrace.com."

 

irliepaja.lv

 

 

Atpakaļ