Skolēni pirmajā skolas dienā Liepājas sabiedriskajā transportā varēs braukt par brīvu

Lai pirmo skolas dienu jaunajā mācību gadā, kas šogad ir 2. septembrī padarītu vēl svinīgāku, aģentūra „Liepājas sabiedriskais transports” jau tradicionāli nodrošinās iespēju skolēniem Liepājas sabiedriskajā transportā braukt bez maksas.

Visi vispārizglītojošo skolu skolēni, kā arī arodvidusskolu un tehnikumu audzēkņi sabiedrisko transportu šajā dienā varēs izmantot bez maksas, pēc pieprasījuma kontrolei uzrādot skolēna apliecību vai ISIC karti. Apliecības un ISIC kartes var būt arī nepagarinātas, bet tām jābūt derīgām vismaz 2011./2012. mācību gadam.

Arī 904. un 912. maršruta autobusā vispārizglītojošo skolu skolēni, kā arī arodvidusskolu un tehnikumu audzēkņi pirmajā mācību dienā varēs braukt bez maksas.

Kā ziņots iepriekš, no šī mācību gada sākuma, visiem Liepājā deklarētiem pirmo klašu skolēniem tiks nodrošināts bezmaksas sabiedriskais transports visa mācību gada ietvaros, šādu lēmumu deputāti pieņēmuši 22. augusta domes sēdē. Abonementa biļeti braukšanai pilsētas maršruta autobusos vai tramvajos ar 100% atlaidi ir tiesīgi saņemt pilsētā pastāvīgi deklarētie Liepājas vispārējās izglītības iestādēs klātienē izglītojamie 1. klašu audzēkņi. Tāpat, kā līdz šim abonementa biļetes braukšanai sabiedriskajā transportā skolēni var saņemt savā izglītības iestādē.
 
Informāciju sagatavoja Liepājas pilsētas pašvaldības aģentūra "Liepājas sabiedriskais transports”

Atpakaļ