Paraksta Vienošanos par kopīgi veicamajiem darbiem

9.augustā Ministru prezidents Māris Kučinskis un sadarbības partneri, ņemot vērā Latvijas un starptautiskā fona situāciju, atbilstoši kurai nepieciešama strauja, izlēmīga rīcība, lai Latvija attīstītos, noslēdza vienošanos.

Vienošanos parakstīja Ministru prezidents, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras prezidents Aigars Rostovskis, Latvijas Darba devēju konfederācijas prezidents Vitālijs Gavrilovs, Latvijas Pašvaldību savienības priekšsēdis Andris Jaunsleinis, Latvijas Zinātņu akadēmijas prezidents Ojārs Spārītis. Vienošanās ir atvērta un Puses aicina tai pievienoties citus partnerus.

 

Vienošanās paredz sadarbību, lai Latvija realizētu NAP 2020 paredzēto ekonomikas izrāvienu, kā rezultātā vidējais labklājības līmenis valstī pietuvojas ES vidējam līmenim, pieaug izglītības un veselības aprūpes kvalitāte, Latvija ir pašpietiekama arī ES fondu samazinājuma gadījumā 2021. gadā, nodrošinot, ka valsts pamatfunkcijas tiek finansētas no pašu nodokļu ieņēmumiem un Latvijas iedzīvotāji mazāk atstāj valsti un vairāk atgriežas Latvijā.

 

Uzmanība vienošanās īpaši pievērsta reformām valsts pārvaldē un Valsts ieņēmumu dienestā, kā arī nodokļu politikā. 

Atpakaļ