Elektrokartinga centru pirmie iekaro bērni

"Forša sajūta!" - nosaka septiņgadīgais Ralfs, izkāpjot no elektrokartinga. Viņš bija viens no trim mazajiem braucējiem, kuri pirmie iemēģināja bijušā būvmateriālu veikala "Māja" telpās šovakar, 7. jūlijā, atklāto "Blue Shock Race" Liepājas elektrokartingu centru. Atklāšanas pasākumā kardodroma komandu bija ieradušies sveikt Liepājas domes pārstāvji, Kurzemes Biznesa inkubatora vadība, "Blue Shock Race" īpašnieka Arta Daugina ģimene un citi.

Līdz ar svinīgās lentas pārgriešanu ir noslēgusies elektrokartinga centra pirmā kārta. Atklāta aptuveni 150 metrus gara iekštelpu trase, kas darbosies visu gadu, neatkarīgi no laikapstākļiem. Pagaidām kartodromā ir pieejami vairāki bērnu kartingi un viens pieaugušo braucamais, bet to skaits drīzumā tikšot papildināts. Otrā kārta paredz aptuveni 160-170 metru gara papildinājuma izveidi ēkas pagalmā, līdz ar to kopējais trases garums sasniegs 320 metru. Paredzēts, ka rudenī ar Sporta pārvaldes atbalstu sāksies arī elektrokartinga treniņi bērniem.

To, ka šis piedāvājums ir interesants gan Liepājā, gan ārpus tās robežām, apliecinājusi biļešu iepriekšpārdošana. Artis Daugins pastāstīja, ka, neraugoties uz niecīgo reklāmas kampaņu, iepriekšpārdošanā nopirktas aptuveni 300 biļetes. "Interesantākais bija tas, ka daudzi, kas iepriekšpārdošanā iegādājās biļetes, bija ārzemēs dzīvojošie latvieši". Trasi vēl pirms tās oficiālās atklāšanas paguvuši iemēģināt arī vairāki rīdzinieki.

Paredzēts, ka ēkas otrais stāvs būs atvēlēts citādākām izklaidēm, kas būšot pieejams tuvāko mēnešu laikā. Tur bērniem piedāvās mācīties vadīt dronus,  kā arī taps arēna, kurā varēs šaudīties līdzīgi kā peintbolā. "Tiesa gan, ar silikona lodītēm. Aprīkojums plānots tā, lai to var pielāgot gan bērniem, gan pieaugušajiem. Vēlāk šeit būs arī 3D vides stendi, kuros fiziski varēs izdzīvot dažādas virtuālās pasaules," norādīja A. Daugins. 

Elektrokartinga centra izveidē kopumā investēti aptuveni 90 tūkstoši eiro. Elektrokartingu izklaides pakalpojumu sniedzēja ir šopavasar dibinātā SIA "BSR Liepāja", kuras īpašnieks ir Artis Daugins (75%) un Valdis Vilcāns (25%).

 

liepajniekiem.lv

Foto: irliepaja.lv

Atpakaļ